دکتر زهره عشقی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

ارائه خدمات تخصصی پزشکی طب فیزیکی و توانبخشی شامل تشخیص و درمان بیماریهای عضلانی، اسکلتی و مفصلی از جمله: دیسک کمر، دیسک گردن، ستون فقرات، آرتروز مفاصل، ساییدگی مفاصل، خار پاشنه، لیزر درمانی پرتوان، شاک ویو تراپی، طب سوزنی و تست نوار عصب عضله به همراه سایر درماه های تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی

درباره کلینیک دکتر عشقی و اطلاعات آن

آشنایی با دکتر زهره عشقی

با دکتر زهره عشقی پزشک متخصص طب فیزیکی و توانخبشی در شیراز بیشتر آشنا شوید

دکتر زهره عشقی

متولد فروردین 1364 در استان فارس، زهره عشقی سال اول کنکور را با رتبه خوب در رشته پزشکی دانشگاه شیراز قبول شد و این دوره را طی 7 سال با موفقیت در همین دانشگاه با پایان رساند.

پس از این دوره یعنی دوره عمومی پزشکی تحصیلات خود را در رشته تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه شیراز ادامه داد. دکتر عشقی به مدت 6 سال است که در استاد فارس و شهرهایی مانند شیراز و فسا مشغول انجام درمان های تخصصی این حوزه است.

اگر دچار دردهای عضلانی، مفصلی و یا اسکلتی شده اید دردهایی از قبیل دیسک کمر و آرتروزهای گردن، کمر و زانو و یا سایر مشکلات و آسیب های مربوطه می توانید با مطب و کلینیک دکتر عشقی یکی از پزشکان شناخته شده، با تجربه و حرفه ای طب فیزیکی و توانبخشی استان فارس تماس گرفته و جهت معاینه و شروع فرآیند درمان نوبت حضوی خود را دریافت کنید.

شرکت های بیمه طرف قرارداد

ما در کلینیک و مطب دکتر زهره عشقی برای رفاه حال شما عزیزان با شرکت های بیمه متعددی طرف قرارداد بوده و خدمات توانبخشی و طب فیزیکی را با بیمه نیز در این مرکز ارائه می کنیم